in

Угода на десятки мільйонів доларів: Tesla отримала величезне замовлення на електровантажівку Semi

Американський автовиробник Tesla вже неодноразово відтерміновував запуск виробництва своєї електровантажівки Semi.

Однак це не лякає клієнтів компанії й вони продовжують надсилати Tesla замовлення.

Одне з них надійшло від компанії Pride Group Enterprises, яка займається лізингом вантажівок. Вона розмістила передзамовлення на 150 електровантажівок. Всього ж компанія планує придбати 500 Tesla Semi.

Наразі це замовлення є найбільшим, яке отримала Tesla.

“Pride Group Enterprises зарезервувала 150 електровантажівок Tesla Semi з можливістю збільшити їхню кількість до 500”, – зазначив Сем Джохал, генеральний директор Pride Group Enterprises.

Він також додав, що компанія вже внесла депозит на придбання електровантажівок.

“Ми віримо, що електрифікація – це шлях у майбутнє. Ми працюємо у багатьох галузях промисловості, щоб зменшити наш вуглецевий слід”, – прокоментував замовлення Джохал.

Про те, на яку суму була укладена угода, невідомо. В залежності від конфігурацій це може бути від 2 до 100 мільйонів доларів. Pride Group Enterprises при оформленні замовлення повинні внести депозит у розмірі близько 3 мільйони доларів.

Очікується, що компанія зробить електровантажівки доступними для своїх лізингових клієнтів. Про те, коли перші Tesla Semi надійдуть компанії, поки невідомо.

Нагадаємо, Tesla Semi будуть доступні у двох модифікаціях з запасом ходу 480 та 800 км. Очікується, що вони коштуватимуть 150 000 і 180 000 доларів відповідно.

Як раніше повідомляв Autogeek, голова компанії Tesla Ілон Маск заявив, що “прийшов час довести до кінця” виробництво електричних вантажівок Semi.

За матеріалами: electrek.co

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Майже 400%: ринок електромобілів в Німеччині продемонстрував неймовірне зростання у жовтні

Бюджетна Tesla Model 3 ледь не призвела краху компанії: одкровення Ілона Маска