in

Бюджетна Tesla Model 3 ледь не призвела краху компанії: одкровення Ілона Маска

Намагаючись наростити виробництво електричного седана Model 3, компанія Tesla опинилася за місяць до банкрутства.

Голова компанії Tesla Ілон Маск розповів про фінансові проблеми компанії та свої особисті переживаннях, пов’язані із запуском серійного виробництва Model 3. Відповідаючи на питання фанатів у Twitter, Маск написав, в якому виробничому та логічному пеклі опинилася компанія, нарощуючи виробництво седана з середини 2017 до середини 2019 року. Tesla тоді була за місяць від банкрутства.

1 квітня 2018 року Маск опублікував у мережі фоторографію, на якій він притулився до автомобіля Tesla, тримаючи в руках картонну табличку з написом «Bankwupt». Це фото було розцінений, як першоквітневий жарт, як і пост у Twitter, в якому Маск написав, що «незважаючи на інтенсивні зусилля по збору грошей, ми з жалем повідомляємо, що Tesla повністю збанкрутувала».

Врятувати компанію вдалося тільки за рахунок збору коштів. Маску вдалося зібрати мільярди, просуваючи амбіції Tesla щодо безпілотних автомобілів на заході Autonomy Day. Він переконував інвесторів, що збирає кошти на випадок рецесії або падіння попиту на автомобілі на світовому ринку.

Зараз, коли Tesla Model 3 випускають на головному заводі компанії у Каліфорнії та Gigafactory 3 у Шанхаї, а модель встигла стати найпопулярнішим електромобілем усіх часів за кількістю продажів, про такі невдачі можна й розповісти.

Як раніше повідомляв Autogeek, Tesla Model 3 стала найпопулярнішим електромобілем в світі.

По матеріалах: CNBC

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Угода на десятки мільйонів доларів: Tesla отримала величезне замовлення на електровантажівку Semi

Грецький курортний острів повністю позбудеться автомобілів з ДВЗ за рахунок Volkswagen