in

У Парижі протягом квітня двічі горіли електробуси: влада заборонила 149 одиниць техніки

RATP, оператор громадського транспорту в Парижі, тимчасово вилучив з експлуатації 149 електробусів, виготовлених брендом Bolloré Group Bluebus, після двох пожеж автобусів.

Один з інцидентів з загорянням електробуса стався 29 квітня. Водій негайно евакуював пасажирів, завдяки чому вдалося уникнути постраждалих. За словами очевидців, електробус випустив густі клуби чорного диму та сильний запах горілого пластику.

Також інцидент потрапив на камеру відеозапису, на ньому видно, як сильний вогонь охоплює дах електробуса, де розташовані акумуляторні батареї. А палаючі уламки викидаються з даху падали на тротуар і дорогу, як вогняний дощ.

Також відомо, що 4 квітня на бульварі Сен-Жермен загорівся інший автобус Bluebus 5SE. Транспортний засіб був повністю знищений вогнем, однак й тут обійшлося без постраждалих. 

Саме тому RATP з міркувань безпеки вирішила тимчасово призупинити роботу 149 електробусів, які належать до тієї ж серії Bluebus 5SE, що й два транспортні засоби, які постраждали від пожежі.

“RATP запросив повний звіт від виробника Bolloré, щоб пояснити причини цих інцидентів і запропонувати план дій, щоб дозволити ці автобуси знову ввести в експлуатацію”, – йдеться в повідомленні.

В Bolloré, у свою чергу, заявили, що їхня дочірня компанія Bluebus активно співпрацює з RATP та відповідними органами для встановлення причин пожеж.

Державний оператор громадського транспорту в Парижі має 500 електробусів у своєму парку з 4700 транспортних засобів. Електробуси постачають компанії Bolloré, Alstom і Heuliez Bus CNH.

Електробуси Bolloré довжиною 12 метрів (39 футів) можуть перевозити до 109 пасажирів і забезпечують очікуваний запас ходу до 320 кілометрів (199 миль) від літій-металополімерних (LMP) акумуляторних батарей загальною ємністю 441 кВт-год.

Оскільки Bluebus 5SE є автобусом з низькою підлогою, батареї розміщені на даху та задній частині транспортного засобу.

Як раніше повідомляв Autogeek, Intel побудує автономний електробус.

За матеріалами: insideevs.com

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Changan представили мініатюрний чотиримісний електромобіль із запасом ходу до 210 км

Електропікап Ford F-150 Lightning оновили прямо перед поставками клієнтам: що змінилося