in

Електропікап Ford F-150 Lightning оновили прямо перед поставками клієнтам: що змінилося

Компанія Ford почала поставки свого довгоочікуваного електропікапа F-150 Lightning.

Й як виявилося, електромобіль матиме більшу потужність та більшу вантажопідйомність, ніж обіцяли спочатку. 

Також в Ford анонсували нове програмне забезпечення, яке точніше оцінює запас ходу F-150 Lightning під час буксирування в режимі реального часу. Ця ексклюзивна технологія Ford також враховує умови водіння, такі як швидкість руху, температура навколишнього середовища, клімат-контроль в електромобілі та навіть специфічні звички водія власника.

Найбільш перспективним у Intelligent Range є те, що чим більше він використовується в автомобілях Ford, тим досконалішою може стати система, пропонуючи точніші оцінки з часом. 

Поставки Ford F-150 Lightning розпочали через рік після презентації. Тоді було оголошено, що версія електропікапа вартістю 40 тисяч доларів матиме запас ходу 370 км, а модель з акумулятором більшої ємності – 480 км. Однак нещодавно стало відомо, що з більшою батареєю автівка зможе проїжджати 515 км.

Тепер же стало відомо, що електропікап матиме більшу потужність й додаткову вантажопідйомність. Так, базова версія спочатку була заявлена з потужністю 426 к.с., тепер же вона досягає 452 к.с. А у версії з більшим акумулятором потужність збільшилася до 580 к.с. з 563 к.с.

Як раніше повідомляв Autogeek, компанія Ford офіційно розпочала повне виробництво електричного пікапа F-150 Lightning в своєму центрі Rouge у Дірборні.

За матеріалами: electrek.co

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

У Парижі протягом квітня двічі горіли електробуси: влада заборонила 149 одиниць техніки

У Volkswagen замислилися про електричний пікап: яким його бачать дизайнери (фото)