in

Завод по збиранню електропікапів Ford F-150 Lightning перевели на роботу у три зміни через великий попит

Компанія Ford Motor через значний попит на свій електропікап F-150 Lightning була змушена запустити третю зміну на своєму заводі в місті Руж у Дірборні, штат Мічиган.

У листопаді автовиробник додав 250 робочих місць у Rouge Electric Vehicle Center для роботи в третій зміні, що збільшити потужності на заводі.

Таким чином, наразі на підприємстві працюють вже 750 осіб (до цього було 500 осіб, – ред.).

Це дозволить компанії досягти відмітки у 150 тисяч збірок електропікапу F-150 Lightning щорічно до осені 2023 року.

За словами Корі Вільямса, керівника заводу Dearborn Truck Plant і Rouge Electric Vehicle Center, наразі Ford знаходиться на шляху до досягнення раніше оголошеної віхи виробництва. Станом за зараз, наголосив Вільямс, на заводі працюють три ротаційні бригади робітників, які працюють по 10 годин сім днів на тиждень, щоб підтримувати високий рівень виробництва.

«Ось як ми робимо це швидко. Ми створюємо продукт під час будівництва фабрики», – зазначив Вільямс.

Нагадаємо, спочатку Ford планував виробляти близько 40 тисяч елекропікапів на рік, але згодом було вирішено розширити виробництво через високий попит на автівку, який перевищив всі очікування.

Наразі Ford є лідером ринку комерційних автомобілів у США завдяки своїм моделям F-150 Lightning Pro та E-Transit. З травня, коли почалося виробництво F-150 Lightning, до листопада компанія Ford продала 13 258 електричних вантажівок.

Як раніше повідомляв Autogeek, компанія Ford тимчасово відтермінувала поставки своїх автомобілів через відсутність своїх фірмових синіх овальних значків, відомих як шильдики.

За матеріалами: insideevs.com

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Які запчастини обрати для автомобіля: оригінальні чи їхні аналоги?

Незабаром в Україні: Hyundai презентував кросовер Kona нового покоління