in

У комплекті безкоштовний адаптер: електромобілі Ford отримали підтримку Tesla Supercharger

У травні минулого року Ford був першим автовиробником, який оголосив про свої плани вживити у електромобілі зарядний роз’єм Tesla, тепер більш відомий як Північноамериканський стандарт зарядки (NACS). Окрім додавання роз’єму Tesla до своїх електромобілів у 2025 році, Ford також заявив, що надасть безкоштовний адаптер для власників електромобілів Ford.

Ford повідомляє, що власники Mustang Mach-E та F-150 Lightning відсьогодні можуть заряджатись на Supercharger. Ford також починає розгортати оновлення програмного забезпечення, яке розблокує підтримку Tesla Supercharger для автомобілів Mach-E та електричного пікапа по всьому світу.

Окрім того, з сьогоднішнього дня, з 29 лютого по 30 червня, Ford безкоштовно роздаватиме адаптери для нових і існуючих власників електромобілів Ford. Після закінчення цього періоду адаптер можна буде придбати за роздрібною ціною 230 доларів.

Адаптер Ford підтримуватиме швидку зарядку на Tesla V3 Supercharger. Адаптер не працюватиме на Tesla V2 Superchargers. У Ford також кажуть, що деякі станції зарядки не будуть доступні для власників Ford, оскільки Tesla зберігає певні місця виключно для водіїв Tesla.

Загалом Ford каже, що він керує “найбільшою загальнодоступною мережею зарядних станцій” у Північній Америці через мережу BlueOval Charge. Вона складається з понад 126 000 зарядних пристроїв у понад 35 000 місцях.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, власники електромобілів Ford зможуть безкоштовно отримати зарядні адаптери від Tesla Supercharger.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Від $25 700: мінівен Hyundai Staria отримав гібридну версію

На великих колесах: електричний пікап Canoo American Bulldog помітили під час тестування