in

На великих колесах: електричний пікап Canoo American Bulldog помітили під час тестування

Стартап з виробництва електромобілів під назвою EV Canoo не стоїть на місці. Нещодавно утилітарний електричний пікап Canoo American Bulldog був помічений під час тестування біля виробничого підприємства компанії.

Після доставки першого електромобіля, виготовленого на новому заводі в Оклахома-Сіті наприкінці минулого року, Canoo показала свою останню модель. Canoo представила електричний пікап American Bulldog у листопаді, стверджуючи, що в нього “вплетений в американський дух” залізом і піском.

За словами Canoo, електрична вантажівка “працює як лінкор” завдяки своїй міцній конструкції. Нещодавно електричний пікап був помічений під час тестування. На фотографії, опублікованій прихильниками марки в Twitter, зображений жовтий американський бульдог, дуже схожий на того, що був показаний у листопаді.

Canoo також прогресує з поставками свого комерційного електричного фургона, які почалися минулого місяця. Серед клієнтів компанії – армія США, NASA і штат Оклахома. Минулого місяця Canoo оголосила, що USPS придбає шість фургонів LDV 190.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, Toyota розробляє водневий всюдихід для Місяця.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

У комплекті безкоштовний адаптер: електромобілі Ford отримали підтримку Tesla Supercharger

Нічне бачення та штучний інтелект: чим здивував електричний концепт-кар Opel Experimental