in

Це дійсно вражає: Polestar відкрили в Лапландії автомобільний шоурум зі снігу та криги

Компанія Polestar відкрила шоурум у фінському місті Рованіємі, столиці області Лапландія. Він не схожий на жодну з більш ніж 160 торгових точок марки по всьому світу. Pop-up store Snow Space – сніжний куб зі сторонами 12 метрів завдовжки та 2 метри завтовшки. Зовні він нагадує штаб-квартиру шведської марки у Гетеборзі.

Pop-up store Snow Space простоїть на площі перед будинками міської адміністрації та бібліотеки Рованіємі до кінця лютого. Матеріал для будівництва привезли з розташованого поблизу гірськолижного курорту Оунасваара. Потім сніг обіцяють повернути назад у гори. Закрити шоурум планують наприкінці лютого.

Дизайн шоуруму Polestar розробила власноруч, а реалізувала проект фірма Frozen Innovations.

Для всіх робіт, пов’язаних із будівництвом куба, використовувалися електричні вантажівки Scania. Таким чином у Polestar ще раз підкреслили свою прихильність до «зелених» технологій.

Усередині шоуруму виставлений електричний ліфтбек Polestar 2 і різноманітні «запчастини», вирізані з льоду місцевими умільцями. Snow Space входить до експозиції виставки Arctic Design Week, мета якої – просування на світовій арені найкращих зразків північного дизайну.

Раніше Autogeek повідомляв, що потрібно знати про новий електричний кросовер Polestar 3.

За матеріалами: Polestar

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

На будь-який смак: напередодні сезону Yadea презентувала нові моделі електробайків

Електросамокати і закон: влада Парижа проведе референдум, щоб вирішити долю електротранспорту