in

Tesla зупиняє завод зі складання Model S та Model X у Нідерландах

Компанія зупиняє завод у Тілбурзі через появу Gigafactory 4.

Компанія Tesla закриває перший європейський завод, який відкрився у 2015 році в Нідерландах. На невеликому автоскладальному підприємстві у Тілбурзі виконували кінцеве складання електромобілів Model S та Model X, доставлених з США. Воно повинно було допомогти Tesla збільшити продажі в Європі й до 2020 року довести виробництво автомобілів до 500 тисяч на рік.

Крім виробничих цехів на території підприємства розташований випробувальний трек довжиною 750 метрів, цех по фарбуванню, склад запчастин та центр відновлення деталей. В цілому на підприємстві працюють 540 чоловік з 1510 зайнятих у структурах Tesla в Нідерландах, але безпосередньо складанням автомобілів займаються 98 з них.

Як повідомило місцеве видання Nu.nl, зараз Tesla веде переговори з керівництвом заводу про забезпечення їх новими робочими місцями. За інформацією журналістів, підприємство технічно більше не в змозі здійснювати збірку в промислових масштабах.

Цілком ймовірно, необхідність у виробництві у Тілбурзі відпала в світлі будівництва Gigafactory 4 у Німеччині. Відомо, що будівництво першої черги заводу під Берліном завершиться літом цього року. Проектна потужність підприємства – 500 тисяч автомобілів на рік. Також там налагодять виробництво акумуляторів та силових установок.

Крім того, Tesla почала пошуки майданчика для другого європейського заводу. З чуток, він може бути побудований у Великій Британії. В середині минулого року Ілон Маск особисто літав, щоб подивитися все на місцевості.

Як раніше повідомляв Autogeek, “cонячний” дах Tesla Solar Roof почнуть продавати в Європі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Geely Automobile запустить новий бренд Zeekr, який складе конкуренцію Tesla

Електромобілі та гібриди Opel, Citroen, DS та Peugeot приїдуть в Україну: які новинки чекати у 2021 році