in

Стартап дня: презентовано унікальну вітро-сонячну турбіну для зарядки електромобілів

Міжнародний автосалон у Детройті став місцем демонстрації розробок стартапів інноваційної платформи Plug and Play. Одна з них – зарядна станція для електромобілів під назвою Wind & Solar Tower, яка працює від енергії сонця та вітру.

Wind & Solar Tower – сонячна панель та вітряк «нанизані» на вертикальну вісь. Зі слів винахідника Джима Бардія, завдяки вітряній турбіні та сонячній панелі The Towerщо самоохолоджується, станція генерує величезну електричну потужність. При цьому вона повністю автономна, не займає багато місця й може одночасно обслуговувати декілька електромобілів. Що дозволить вирішити проблему із зарядкою у віддалених та важкодоступних районах.

Ще одна проблема, яку допоможуть вирішити Wind & Solar Tower – нестача електроенергії. За даними дослідників Тихоокеанської північно-західної національної лабораторії США, в середньому за 30 хвилин швидкісної зарядки постійного струму рівня 3 споживається така ж кількість електроенергії, як 50 домогосподарствами.

Станція здатна заряджати електромобілі потужністю до 380 кВт та напругою 1000 В. Повнорозмірна випробувальна вежа працює вже п’ять років. За цей час вона пережила два урагани. Копію зарядки у маштабі 1:18 виставлять на арені Plug and Play у Детройті із 13 по 15 вересня.

Як раніше повідомляв Autogeek, новий iPhone 15 допоможе автомобілістам знайти АЗС, чи зарядку станцію.

За матеріалами: Carscoops

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Українці придбали 20 000 електромобілів з початку року: топ-5 найпопулярніших моделей 2023

IKEA облаштує паркінги біля своїх магазинів дахом із сонячними панелями