in

США вводить спеціальне мито на китайські електромобілі: стало відомо, коли запрацює податок

Нові високі тарифи на імпорт китайських товарів до США, до яких належать і електромобілі, набудуть чинності 1 серпня. За словами адміністрації президента США Джо Байдена, такий крок повинен захистити місцеві робочі місця.

Президент Джо Байден зберігає багато мит, запроваджених Дональдом Трампом, і підвищує інші. Наприклад, мита на імпорт китайських автомобілів зростуть з 25% до 100%. Мова йде про електромобілі будь-якого розміру, а також гібриди, що підключаються до мережі.

Батареї з Китаю також постраждають від високих тарифів. Наприклад, мито на батареї зросте з 7,5% до 25% і має почати діяти з 1 січня 2026 року. З 1 січня 2025 року мита в розмірі 50% також будуть застосовуватися до напівпровідників.

Торговий представник США відкриє 30-денний період для публічного коментаря, який завершиться 28 червня. Розмовляючи з Reuters, торговий представник США Кетрін Тай сказала, що нові мита виправдані, оскільки Китай краде інтелектуальну власність США.

Відомо, що Китай не в захваті від тарифів. Раніше цього тижня посольство Китаю у Вашингтоні заявило, що підвищення тарифів “не тільки порушить нормальну економічну та торговельну співпрацю між Китаєм і США, але й значно підніме вартість імпортних товарів, завдасть більших збитків американським компаніям і споживачам, і змусити споживачів США платити ще більше”.

У 2023 році Сполучені Штати імпортували з Китаю товарів на 427 мільярдів доларів, що значно більше, ніж на 148 мільярдів доларів, які Китай імпортував із США. Уряд Китаю дав зрозуміти, що у відповідь запровадить нові мита на імпортні автомобілі з великими двигунами.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, електромобілі Xiaomi SU7 почали масово потрапляти у аварії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Volkswagen терміново розробляє нові гібриди: що чекає на електромобілі бренду

BYD представила двоповерхові електробуси для Лондона: легендарний даблдекер переводять на електротягу