in

Volkswagen терміново розробляє нові гібриди: що чекає на електромобілі бренду

Volkswagen поспішає з випуском нових гібридних моделей для ринку США через деяке уповільнення попиту на електромобілі. Проте, при цьому німецький автовиробник залишається відданим електромобілям у довгостроковій перспективі.

Під час нещодавнього інтерв’ю Auto News виконавчий директор VW Group of America Пабло Ді Сі розповів, що спілкувався з дилерами, і йому сказали, що зростає позитивний настрій щодо гібридів, що підключаються до електромережі, і споживачі поступово відмовляються від електромобілів.

“Настрій ринку – це нові авто з ДВЗ та гібриди, що підключаються до мережі живлення. Споживачі викликають певне занепокоєння, адже мають певну негативну реакцію щодо електромобілів, особливо щодо інфраструктури зарядки. Але це не повинно змінити наш довгостроковий погляд”, – зазначив топ-менеджер.

За його словами, перехід ринку на розвиток інфраструктури та відновлювану енергією стане ключовим для того, щоб більше людей переходили на електромобілі, адже модельний ряд транспортних засобів покращується з кожним днем.

При цьому Ді Сі тримає в таємниці плани Volkswagen щодо своїх гібридних моделей у США. Однак він підтвердив, що дилери та споживачі вимагають гібридів, і бренд працює над їх розробкою швидкими темпами. “Про це просять дилери. Споживачі просять про це. У нас є дуже хороші внутрішні новини щодо нашого продуктового портфоліо. Я не буду обговорювати це сьогодні. Але у нас є хороші новини, якими я хотів би поділитися спочатку з командою, а потім з дилерами”, – додав він.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, заряджений мінівен Volkswagen ID.Buzz GTX показали офіційно.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

За два роки в серію: Renault і Volvo представили електричний фургон з дивною назвою

США вводить спеціальне мито на китайські електромобілі: стало відомо, коли запрацює податок