in ,

Шоу-рум, сервіс, кава: в Миколаєві з’явився перший автосалон Opel

Шоу-рум, сервіс, кава: в Миколаєві з'явився перший автосалон Opel

У родині дилерських центрів Бренду Opel важливе поповнення – новий дилер «Автодім-Н» в Миколаєві, який урочисто відкриється завтра, у суботу, 19 червня! Особливо важливо підкреслити, що це перший представник «блискавичного бренду» в даному регіоні.

Місто Миколаїв і Миколаївська область вкрай важливі для Бренду Opel. Адже з урахуванням населення приблизно в 1,5 млн. чоловік, регіон має відмінні перспективи в продажах автомобілів і потенційно може вважатися великим ринком.

У той же час, Бренд Opel має хорошу репутацію і добре відомий серед місцевих автомобілістів. Причому Бренд Opel зможе запропонувати різні автомобілі, які задовольнять запити різних клієнтів: широка лінійка SUV-кросоверів і легкових автомобілів – для приватних покупців, комерційні фургони – для бізнесу.

Шоу-рум, сервіс, кава: в Миколаєві з'явився перший автосалон Opel

Новий дилерський центр розташований в так званому «кварталі офіційних дилерів», що зручно для клієнтів і гарантує великий потік потенційних покупців: всі жителі Миколаєва відмінно знають, куди слід відправлятися за новеньким автомобілем!

Можна не сумніватися, що Бренд Opel буде представлений в кращому світлі: просторий шоу-рум готовий вмістити до п’яти моделей Opel, доступна можливість проведення тест-драйву, на території автоцентру працюють фахівці з фінансування покупки (кредит, лізинг) і страхування автомобілів. Крім того, автосалон пропонує кімнату відпочинку, кава-машину, доступ в інтернет, пр. – все для зручності та комфорту клієнтів!

Новий дилерський центр Opel «Автодім-Н» готова не лише продавати нові автомобілі, але і обслуговувати їх: авторизована станція технічного обслуговування (СТО) загальною площею 435 кв. м має шість підйомниками, що дозволяє обслуговувати або ремонтувати до 15 автомобілів в день. А зручне транспортне розташування обіцяє постійний потік клієнтів – не тільки з Миколаєва та області, але також із сусідніх областей: Одеської, Херсонської, тд.

Шоу-рум, сервіс, кава: в Миколаєві з'явився перший автосалон Opel

Слід зазначити, що Бренд Opel розвивається в Україні максимально швидко і динамічно в будь-якому напрямку: розширення дилерської мережі, розширення модельного ряду, нові пропозиції щодо додаткових послуг. Наприклад, в 2019 році Бренд Opel додав до переліку своїх переваг збільшену гарантію (3 роки або 100 тис. км пробігу), яка підтверджує впевненість Бренда в своїх автомобілях, сервісну програму «Фіксована вартість ТО» у всіх дилерів і сервісних партнерів регіону, а також вигідне фінансування – кредит під 0% річних. А щоб бути ближче, Бренд Opel пропонує ряд онлайн-функцій, які спростять вам життя і зміцнять зв’язок з Брендом. Однією з таких функцій є онлайн-запис на сервіс – вибирайте дилера, зручний час і дату, усе це в режимі онлайн.

Таким чином, Opel не на словах, а на ділі демонструє бажання подальшого розвитку в Україні. Сьогодні всеукраїнська мережа Opel налічує 14 дилерів Бренду, які готові надавати повний спектр послуг для клієнтів: продажі автомобілів, фінансування покупки, сервісне обслуговування.

Уже в цю суботу, 19 червня, ми запрошуємо вас на офіційне відкриття нового дилерського центру в Миколаєві. Запрошуємо всіх бажаючих познайомитися з дилерським центром Opel «Автодім-Н», який розташований в Миколаєві, вул. Космонавтів, 81/1.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Шоу-рум, сервіс, кава: в Миколаєві з'явився перший автосалон Opel
Прев'ю до Пуебли: що потрібно знати перед 8-9 етапом Formula-E у Мексиці

Прев’ю до Пуебли: що потрібно знати перед 8-9 етапом Formula-E у Мексиці

Підсумки травня: названо три ключових події на ринку електромобілів України

Підсумки травня: названо три ключових події на ринку електромобілів України