in

Seat побудує власний завод акумуляторних батарей для свого майбутнього EV

Компанія Seat побудує новий завод зі складання батарейних елементів у Мартореллі, Іспанія. Для цього вже виділено додаткові 300 мільйонів євро інвестицій у проект, який повинен створити понад 400 робочих місць.

Нова фабрика займатиме площу 64 000 квадратних метрів і також використовуватиметься для збирання елементів PowerCo, які виготовлятимуть на гігантській фабриці в Сагунто, Валенсія. Президент Seat Уейн Гріффітс додав, що завод по виробництву акумуляторних батарей буде підключений до Workshop 10, підприємства компанії, яке буде виробляти різні електромобілі для Volkswagen Group, включаючи майбутній Cupra Raval.

“Будівництво розпочнеться найближчими тижнями і повинно бути завершене у 2025 році. Цей об’єкт є фундаментальним для нашої компанії. Volkswagen Group продовжує просувати наші амбіції, щоб перетворити Іспанію на центр розробки та виробництва електромобілів в Європі”, – сказав Гріффітс.

Гріффітс, який також є виконавчим директором Cupra та Seat, окремо зазначив, що компанія не може електрифікувати обидва бренди одночасно. Це означає, що Seat не планує запуск електромобілів принаймні до 2026 року.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, Іспанія стане «електричним» хабом Європи.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Презентують за два тижні: оновлені Skoda Scala і Kamiq показали на офіційних ескізах

Fisker випустить лімітовану серію електрокросовера Ocean Extreme