in

Seat затримає випуск першого електромобіля через великий попит на автомобілі Cupra

Компанія Seat не планує випускати свій перший електромобіль до 2026 року. А все через великий попит на електромобілі Cupra.

За словами гендиректора Cupra Уейна Гріффітса, обидві компанії не можуть випускати електромобілі одночасно, бо це вплине на їхній попит. 

Саме тому перший електромобіль Seat вийде не раніше 2026 року. При цьому Cupra випустить за ці роки дві моделі. У 2024 році вийде Cupra Tavascan, а у 2025 році – серійна версія концепту Urban Rebel.

“Нові електромобілі, на яких ми зараз зосереджені, призначені для Cupra. Ми не можемо електрифікувати обидва бренди одночасно. Тому Seat зосередиться на ДВЗ, а Cupra – на електромобілях”, – заявив Гріффітс.

Протягом цих років у Seat планують зосередитися на електричній мікромобільності. Зокрема на квадроцикл на електротязі Minimo.

“Ми працюємо над стратегією мікромобільності, щоб побудувати чотириколісний Minimo. Рішення щодо майбутньої електрифікації бренду Seat буде ухвалено пізніше”, – додав Гріффітс.

Як повідомляв Autogeek, Cupra, виділена компанією Seat в окремий бренд у лютому 2018 року, готує купеподібний кросовер із повністю електричною силовою установкою – Cupra Tarvascan.

За матеріалами: autocar.co.uk

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Новий електрокросовер Kia EV5 отримав запас ходу 700 км і прописку в Китаї

Ніякого прибутку: Ford озвучив мільярдні втрати від виробництва електромобілів