in

Renault презентував гібридний пікап Niagara Concept

Компанія Renault представила новий концептуальний пікап Renault Niagara у Бразилії. Відомо, що новинка має гібридну силову установку та систему повного приводу.

За словами Жиля Відаля, віце-президента з дизайну Renault, мова стилю, представлена концептом Niagara, є попереднім поглядом на майбутню міжнародну лінійку бренду. Цікаво, що традиційна емблема у вигляді ромба замінена на підсвічений напис Renault посередині радіаторної решітки.

Профіль пікапа має пропорції позашляховика завдяки високій поясній лінії, великому салону, і досить короткій задній частині кузова. Прагнучи ще більше оживити екстер’єр, дизайнери Renault додали багажник на дах, який містить повнорозмірне запасне колесо.

Концепт Niagara базується на новій модульній платформі Renault, яка є досить гнучкою з точки зору довжини, стилів кузова та варіантів трансмісії, і буде використовуватися як основа для кількох нових моделей. Концепт має довжину 4,90 м і має колісну базу у 2,95 м.

Авто має бензиновий двигун та електродвигун на задній осі. У компанії підтвердили, що Niagara вплине на дизайн 8 абсолютно нових серійних моделей, які мають вийти на міжнародні ринки до 2027 року.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, Renault виведе електромобільний підрозділ Ampere в окрему компанію.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Volvo відкрив центр із ​тестування програмного забезпечення у Швеції

До сотні – за 5,3 секунди: британці перетворили яскравий класичний Ford Mustang на електромобіль