in

Red Bull побудує водневий автомобіль для гонки “24 години Ле-Мана”

Red Bull побудує водневий автомобіль для гонки "24 години Ле-Мана"

Підрозділ відомого австрійського виробника енергетичних напоїв Red Bull Advanced Technologies разом з гоночною компанією з Франції Oreca займуться розробкою автомобіля, що працюватиме на водні.

Саме ця автівка має прийняти участь у гонці “24 години Ле-Мана” у 2024 році.

Саме в 2024 році в гонці з’явиться новий клас автомобілів – моделі, які працюють на водневих силових установках.

Компанія Oreca займеться розробкою шасі, яке зможе витримати добову гонку на витривалість. В свою чергу спеціалісти Red Bull Advanced Technologies будуть працювати над створення аеродинамічного обважування і технологій для оптимізації процесів рекуперації енергії. Для цього вони використають свій досвід, отриманий під участі в Формулі 1.

“Я радий, що нас і наших партнерів Oreca вибрали для розробки водневого гоночного автомобіля. У нас достатньо досвіду і ресурсів для того, щоб впоратися з завданням. Клас машин на водневому паливі в “24 години Ле-Мана” – це приголомшлива можливість заглянути в майбутнє екологічного автоспорту, просунути використання водню в якості палива, а також забезпечити захоплюючі гонки”, – заявив виконавчий директор Red Bull Advanced Technologies Крістіан Хорнер.

Гонка “24 години Ле-Ману” вперше відбулась у червні 1923 року. Щорічно її проводять неподалік французького містечка Ле-Ман. Головна її умова – автомобілі мають протриматись на заданому маршруті протягом доби.

Як раніше повідомляв Autogeek, воднемобіль з космічними технологіями – Hyperion XP-1 – каліфорнійська технологічна компанія Hyperion представила у серпні 2020 року. Поки суперкар існує тільки у статусі прототипу, серійна версія з’явиться у 2022 році.

По матеріалах: h2-view.com.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Red Bull побудує водневий автомобіль для гонки "24 години Ле-Мана"
Гоночне крісло від Bride перетворили на "імператорську" гойдалку: фото

Гоночне крісло від Bride перетворили на “імператорську” гойдалку: фото

Red Bull побудує водневий автомобіль для гонки "24 години Ле-Мана"

Hyundai оголосив дату дебюту електромобіля Ioniq 5 та показав модель на відео