in

Прийшов з Ле-Ману: гібридний гіперкар Ferrari 499P Modificata оцінили в $5,4 мільйони

Через чотири місяці після того, як Ferrari здобула історичну перемогу у змаганнях на витривалість “24 години Ле-Ману”, італійський виробник автомобілів представив спеціальну версію авто, яку може купити кожен бажаючий. Гібридний гіперкар отримав назву 499P Modificata і пропонує навіть кращу продуктивність, ніж переможець Ле-Ману.

Ferrari 499P Modificata приводить у рух той самий 3,0-літровий двигун V6 з подвійним турбонаддувом, що й у гоночного автомобіля, який був доповнений електродвигуном на передній осі. Ключова відмінність між 499P Modificata та автомобілем для Ле-Ману полягає в тому, що новинка використовує електричний двигун з місця, а після швидкості у 190 км/год.

Ferrari також реалізувала систему Push to Pass, яка забезпечує додаткові 161 к.с. одним натисканням кнопки. Загалом, 499P Modificata видає 858 к.с. Усі екземпляри трекового Ferrari також постачаються зі спеціально виготовленою гумою Pirelli розміром 310/70 R18 спереду та 340/70 R18 ззаду з сумішшю протектора, отриманими з “Формули-1”. Для автомобіля також була розроблена спеціальна дощова шина.

Кожна деталь кузова була виготовлена з легкого вуглецевого волокна, і хоча Ferrari не наводить цифру притискної сили, очевидно, що її буде багато. Власники зможуть щорічно виїжджати на трасу на своїх 499P Modificata через програму Ferrari Sport Prototipi Clienti на низці міжнародних трас. Сам виробник автомобілів займатиметься всією логістикою, допомогою на трасі та обслуговуванням.

Придбати гібридний суперкар можна за 5,39 мільйони доларів. У цю суму також включені два роки експлуатації автомобіля в програмі Sport Prototipi Clienti.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, Ferrari представила свій перший віртуальний 1000-сильний суперкар для гри Gran Turismo 7.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

За $975 000: у США виставили на продаж унікальний електромобіль Cadillac Celestiq Carmen

Можна їздити без рук: власник Tesla виграв суд після того, як його зупинила поліція