in

Можна їздити без рук: власник Tesla виграв суд після того, як його зупинила поліція

Ірландський автомобіліст Ноель Бурк був за кермом своєї Tesla на автомагістралі в березні 2021 року. Як повідомляється, його зупинили через те, що він не тримав руки на кермі. У свою чергу, водій сказав поліції, що він “використовував автопілот”.

Офіцер наказав Бурку тримати руки на кермі, оскільки він, як повідомляється, “був стурбований тим, що чоловік не зможе контролювати машину, якщо йому доведеться повернути, додавши, що утримання керма забезпечує стабільність автомобіля та тіла водія”. Останнє твердження викликає збентеження, і власник, очевидно, отримав штраф за небезпечне водіння.

Справа нещодавно була передана до суду. У суді Бурку довелося пояснити, як працює система автопілота Tesla. Він зазначив, що стежив за її роботою, щоб у разі потреби міг взяти на себе роботу.

Суддя у рішенні зауважив, що, незважаючи на те, бажано тримати дві руки на кермі, він повірив, що обвинувачений був правдивим, і визнав, що пан Бурк стежив за роботою автопілота. Справу було закрито, зокрема, через відсутність трафіку та відсутність “прямого ризику” для інших людей.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, один з перших випущених електропікапів Tesla Cybertruck продали за $400 000 на аукціоні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Прийшов з Ле-Ману: гібридний гіперкар Ferrari 499P Modificata оцінили в $5,4 мільйони

Toyota представила електричний Land Cruiser