in

Porsche тестує гібридну силову установку на суперкарі 911: подробиці

Компанія Porsche працює над новою гібридною силовою установкою з бензиновим двигуном V4, який можуть встановити на майбутньому суперкарі моделі 911.

Інформацію про майбутній гібрид від Porsche повідомив один з неназваних джерел у компанії. Звичайно, у представництві компанії відповіли, що з точки зору внутрішньої політики, вони не будуть брати участі в спекуляціях щодо можливого майбутнього продукту.

За словами ознайомленого джерела, Porsche випробовує гібрид з V4 на прототипі Porsche 911. Цей двигун є похідним від V4, який з великим успіхом використовувався в гоночному автомобілі Porsche 919 Hybrid, де він виробляв 720 к.с., тоді як гібридна електрична система 919 Hybrid Evo додавала додаткові 440 к.с.

Цілком можливо, що нова силова установка буде використовуватися виключно в новому гоночному автомобілі і ніколи не буде пропонуватися в серійному авто. Окрім того, нова силова установка може прописатись на моделях 718 Cayman і Boxster, а класичне заднємоторне купе використовується лише у якості шасі для випробувань.

Ні для кого не секрет, що Porsche наполегливо працює над розробкою електричних моделей Boxster і Cayman, але німецький автовиробник підтвердив, що варіанти з ДВЗ продовжуватимуть продаватися після появи електромобілів.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, у Porsche придумали, як електромобіль може економити енергію при буксируванні причепа.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Покажуть на виставці CES 2024: Honda анонсувала новий електромобіль

Nio може продати підрозділ з виробництва акумуляторів: у чому причина