in

Поки тільки в Європі: Tesla відкрила зарядні станції Supercharger для електромобілів усіх марок

Tesla відкрила своїх зарядні станції Supercharger в Європі для водіїв всіх електромобілів.

Такий крок направлений на зростання ринку електромобілів, адже буде сприяти успішному впровадженню транспорту на електротязі.

Таким чином, тепер скористатися мережею зарядних станцій Tesla зможуть усі бажаючі в Нідерландах, Франції, Норвегії, Німеччині та Бельгії. Відкривати доступ до своїх зарядок в Європі компанія Ілона Маска почала ще минулого року.

Скористатися Supercharger можуть водії, електромобілі яких підтримують стандарт CCS. Їм також доведеться сплачувати деякі додаткові збори.

В Tesla наголошують, що чим більше клієнтів будуть користуватися мережею Supercharger, тим швидше вона буде розширюватися. А це, у свою чергу, спонукатиме все більше водіїв віддавати перевагу електромобілям.

Варто зазначити, що такий крок Tesla оцінили не всі клієнти компанії. Деякі з них зазначили, що віддали перевагу електромобілям Маска саме через інфраструктуру зарядки – вона була найбільш поширеною, а доступ до неї мали тільки власники Tesla. А тепер же, якщо зарядками Supercharger зможуть користуватися водії усіх електромобілів, то вибір транспортних засобів значно розшириться й це не зіграє на руку Tesla, тому що наразі вже є більш потужні електромобілі за більш привабливою ціною.

Як раніше повідомляв Autogeek, Tesla дозволила заряджатись на фірмових станціях Supercharger електромобілям, які потрапили в ДТП і були відновлені після аварій.

За матеріалами: cleantechnica.com

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Жорсткі повороти та багато бетону: найбільш видовищні моменти перших двох раундів нового сезону Formula E

Panthera від Jaguar: JLR створить спеціальну платформу для нового сімейства електромобілів