in

Швидкісні зарядні станції Tesla Supercharger стануть доступними для електромобілів інших марок: оголошено дату

Першими таку можливість отримають власники електромобілів у Німеччині, Норвегії та Швеції.

До кінця 2021 року зарядна мережа Tesla стане доступною для електромобілів інших марок. Про це генеральний директор компанії Ілон Маск традиційно повідомив у Twitter. В яких країнах це стане можливим і які моделі будуть сумісні з фірмовими Supercharger, Маск не поточнив.

За інформацією Reuters, в якості кандидатів розглядаються Норвегія, Німеччина та Швеція. Переговори з урядами цих країн вже ведуться. В кінцевому підсумку, Tesla має намір зробити Supercharger доступними для електромобілів інших виробників у всіх країнах, де вони встановлені. За даними компанії, на даний момент мережа Tesla Supercharger налічує понад 25 000 станцій по всьому світу.

Ексклюзивна зарядна мережа позиціонувалася, як одна з переваг електромобілів Tesla. Доступ до неї компанія надавала без будь-яких внесків, стягуючи плату за похвилинну зарядку або за кіловат-годину в залежності від місцевого законодавства. Тепер, коли заряджати батареї від Supercharger зможуть практично всі власники електромобілів, незалежно від марки, привілеєм для клієнтів Tesla залишиться доступ до Supercharger третього покоління та новіших.

У бажанні Tеsla “подбати” про електромобілі інших виробників, журналісти Reuters угледіли користь. Як пише агентство, якщо компанія відкриє доступ до своїх станцій для сторонніх користувачів в США і, особливо, якщо зможе забезпечувати їх енергією з поновлюваних джерел, то отримає нове державне фінансування: гранти, податкові пільги, знижки або кредити на екологічно чисту енергію. Ці пільги Tesla може продати компаніям, яким вони потрібні для компенсації шкідливих викидів у атмосферу. Варто відзначити, що Tesla досить успішно торгує квотами і вже не перший рік.

Як раніше повідомляв Autogeek, серійний пікап Tesla Cybertruck збереже свій унікальний дизайн.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

FAVBET розіграв автомобіль Jaguar XE в прямому ефірі

100 грн/година: в Києві запрацював каршерінг Toyota для клієнтів сервіс-центрів марки