in ,

Покупці Tesla Model S зможуть відмовитися від штурвалу на користь звичайного керма

Для оновлених Tesla Model S та Model X класичне кругле рульове колесо запропонують за доплату.

У найближчі тижні Tesla повинна почати поставки оновлених Model S та Model X, але офіцільної інформації про те, чи зможуть покупці відмовитися від наробившого галасу «авіаційного штурвалу», поки немає.

Внести якусь ясність у це питання спробував один з учасників групи Tesla Owners Club Michigan в Facebook. У Толедо, штат Огайо, він помітив та сфотографував прототип оновленої Tesla Model S зі «звичайним» круглим рульовим колесом.

Як видно на знімку, у нього немає підрульових полюстків, а на ступиці видно характерні коліщатка прокрутки та сенсорні кнопки зі зворотним зв’язком. Крім того, у перспективі Tesla планує довірити електроніці перемикання режимів трансмісії. Використовуючи датчики автопілота, система сама буде визначати, коли автомобіль повинен рухатися, змінювати напрямок або паркуватися.

Як заявили автору фото представники сервісного центру Tesla, класичне рульове колесо буде доступно в якості опції. У конфігураторі Model S/X такої можливості поки немає, але у вихідному коді сайту Tesla вже виявлено зображення інтер’єру оновленої Model S із «звичайним» рульовим колесом.

Як раніше повідомляв Autogeek, Tesla Roadster наступного покоління отримає новий електромагнітний склоочисник.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Сервіс перевезень Bolt запустили ще в двох містах України ― Білій Церкві та Сумах

Через перехід на випуск електромобілів Jaguar Land Rover звільнить 2000 співробітників