in ,

Розсекретили: електромобіль Tesla Model X помітили з новими матричними фарами

Tesla оновила свій «старший» кросовер Model X. І хоча у списку оновлення лише одна позиція, вона варта того, щоб на неї звернули увагу. Відтепер Tesla Model X доступний із новим блоком фар. Зовні вони не надто відрізняються від попередніх, але «начинені» новими елементами освітлення, які відповідають вимогам усіх світових ринків.

Фотографії нових фар кросовера опублікував користувач Twitter із Торонто, Канада. Імовірно, автомобіль на них зібраний на заводі Tesla у Фрімонті, штат Каліфорнія. У той час, як ДХО здаються колишніми, в нових «глобальних фарах» чітко видно дві лампочками посередині, що управляються незалежно одна від одної.

Tesla може керувати променем нових фар за допомогою програмного забезпечення. Це дозволить налаштовувати той самий блок під вимоги конкретних ринків. Яка саме технологія використовується у нових «глобальних фарах» у компанії не повідомляють. 

Імовірно, це матрична LED-оптика, яка дозволяє системі адаптувати схему розподілу світла в залежності від таких факторів, як умови руху, кривизна дороги та наявність інших транспортних засобів. Зокрема, такі фари оснащені автоматичним перемиканням далекого світла на ближній із затемненням тільки тієї області, яку займає зустрічний транспортний засіб.

За деякими даними, нові фари також отримають оновлені Model 3 та Model S. Не виключено, що Tesla випустить оновлення, яке розблокує цю функцію в автомобілях, апаратне забезпечення яких може підтримувати її. Наразі матричні фари Model 3 та Model S здатні лишень проєктувати слово «Tesla» під час так званого «Великоднього яйця».

Як раніше повідомляв Autogeek, дизельна Tesla Model S може проїхати 2575 км без підзарядки.

За матеріалами: Carscoops

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Вантажне таксі Грузар відкриває нове відділення в місті Київ

Електричного Volkswagen Beetle не буде: в компанії оголосили моделі, які переведуть на батарейки