in

Поінформований – озброєний: в Києві запустили телеграм-канал про евакуйовані автівки

Водії автомобілів Києва зможуть з месенджера Telegram дізнатися, що їхній транспортний засіб відправили на штрафмайданчики.

Раніше в правоохоронні органи столиці неодноразово надходили повідомлення про викрадення автівок, однак виявлялося, що їх лише відправлятися на штрафмайданчики через порушення правил дорожнього руху.

Саме тому Департаментом Транспортної Інфраструктури КМДА спільно з “Києвом Автомобільним” вирішив запустити Telegram-канал “Київська платформа евакуації”, в якому буде повідомляється про евакуацію транспортного засобу на штрафмайданчик. При цьому буде вказуватися марка та державний номер автомобіля.

Варто зазначити, що інформація про евакуацію буде надходити лише з Києва. 

Окрім оповіщення про відправлені на штрафмайданчик автомобілі також буде працювати бот, в який можна буде ввести номер свого транспортного засобу й отримувати відомості про місцезнаходження, а також про те, яка саме служба його евакуювала й інструкція по те, як можна повернути автомобіль.

Як раніше повідомляв Autogeek, в Україні запустили додаток Autogram, який дозволить написати автовласникові повідомлення, маючи в розпорядженні тільки його номер реєстрації автомобіля.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

“Листочок” став деревом: Nissan Leaf перетворили на різдвяну ялинку

Сурогатне виробництво: в одному з гаражів Миколаєва народився електричний “КамАЗ”