in

Побити Tesla: GM запускає власну програму електричних фургонів

General Motors заявила про запуск програми електричних фургонів для комерційних цілей.

Однією з головних задач в GM ставлять перемогу над Tesla в цьому секторі ринку.

Концерн вже працює над розробкою електричного фургону, який призначений для бізнесу. Модель планують пропонувати таким клієнтам як Amazon.com Inc, United Parcel Service Inc та іншим.

В компанії, яка вважає свої вантажні автомобілі одними з тих, що приносять найбільший дохід, “не хочуть залишати для Tesla двері відкритими”, як це було з легковими електричними автівками.

Однак в General Motors вже є конкуренти на цьому ринку, які до того ж боролись за великі контракти на електрифікацію автопарку UPS, Поштового відділення США та Amazon.

Зокрема, Amazon вже працює з Rivian та підписав контракт на поставку 10 000 електричних фургонів. А UPS замовила 10 000 електромобілів у британського стартапу Arrival.

Електричний фургон від GM має кодове ім’я BV1 та має піти в серійне виробництво на заводі в Детройті наприкінці 2021 року. Модель побудують на новій модульній платформі Ultium, що буде використовуватись в нових електромобілях бренду.

Як раніше повідомляв Autogeek, General Motors працює над напівавтономною системою водіння, яку всередині компанії називають Ultra Cruise. Саме її хочуть протиставити автопілоту Tesla.

По матеріалах: electrek.co.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Завод Volvo Cars у Китаї запрацював повністю від відновлюваної електроенергії

e-4ORCE: Nissan побудував повнопривідний електромобіль з двома електромоторами