in

GM розробляє свою систему автопілота, щоб конкурувати з Tesla

General Motors працює над напівавтономною системою водіння, яку всередині компанії називають Ultra Cruise.

Саме її хочуть протиставити автопілоту Tesla.

Виконавчий віце-президент з глобального розвитку продуктів, закупівель і поставок Дуг Паркс розповів, що Ultra Cruise зможе брати на себе управління і в міських умовах.

“Можливість її використання на міських вулицях і шосе, змінювати смугу руху, допомога на з’їздах допоможуть протиставити технологію GM автопілоту Tesla”,  – зазначив він.

Tesla і GM вважаються лідерами в плані напівавтономних систем допомоги водієві. Інші автовиробники, такі як Nissan Motor і Ford Motor, мають передові адаптивні системи круїз-контролю, які можуть контролювати простір між транспортними засобами та маркерами смуги руху. Однак не здатні перебрати на себе функцію водіння.

GM представив систему Super Cruise через два роки після дебюту автопілота Tesla. Детройтський автовиробник був надзвичайно консервативний в розгортанні цієї технології, незважаючи на те, що розробка системи велася близько десятиліття.

В системі Super Cruise було лише 321 868 кілометрів автострад з обмеженим доступом в США і Канаді. Вони були нанесені на карту за допомогою технології лідару високої чіткості, щоб допомогти бортовій системі камер, радарів і датчиків. Система також здібна на розпізнавання осіб.

За словами Паркса, Ultra Cruise також не буде самостійним, але надаватиме водієві максимальну допомогу при управлінні автомобілем.

При тому офіційна назва цієї система та строки її виходу на ринок поки не відомі.

Як раніше повідомляв Autogeek, дочка General Motors компанія Cruise заявила про зменшення штату на 8%. Таким чином керівництво намагається скоротити витрати в зв’язку з пандемією COVID-19.

По матеріалах: cnbc.com.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

246 “коней” під капотом: Toyota Sienna отримала гібридну версію

Фото дня: шпигунам вдалось роздивитися електромобіль Mercedes EQA майже без камуфляжу