in

Ford, GM та Tesla отримали дозволи на випуск апаратів штучної вентиляції легенів

Президент США Дональд Трамп дозволив трьом американським автовиробникам перепрофілювати свої заводи та почати випуск апаратів для штучної вентиляції легенів.

“Зелене світло” американський лідер дав Ford Motor Co, General Motors Co та Tesla Inc.

Окрім апаратів для ШВЛ автовиробники мають почати виготовлення також медичного обладнання, яке необхідно для боротьби з коронавірусом.

“Ford, General Motors та Tesla отримали зелене світло для запуску виробництва апаратів штучної вентиляції легень та інших металевих продуктів, Швидко! Давайте, керівництво автоіндустрії, подивимось, які ви класні?”, – написав президент США в своєму Twitter.

На сьогоднішній день в світі оголошена пандемія коронавірусу, який має офіційну назву COVID-19. У більшості випадків хвороба протікає легко і має симптоми звичайного ГРВІ. Але у складних випадках людям стає важко дихати і їх підключають до апаратів ШВЛ.

Як раніше повідомляв Autogeek, китайці з BYD перекваліфікували виробництво і почали виготовляти медичні маски, захисні костюми та антисептики. Це сталось на фоні оголошення в світі пандемії коронавірусу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Ford хоче будувати доступні електромобілі на платформі від Volkswagen: мова про дві моделі

Відео дня: електрокросовер Tesla Model Y влаштував яскравий дрифт на бездоріжжі