in

Піднявся вище всіх: електромобіль Porsche Taycan потрапив до Книги рекордів Гіннеса

Швидкий та ефектний Porsche Taycan Cross Turismo потрапив до Книги рекордів Гіннеса за найвищий підйом, або ж за найбільшу зміну висоти на електромобілі. Подорож почалася біля озера Айдінг, найнижчої природної точки в Китаї, розташованої на дивовижній висоті 218 метрів нижче рівня моря. Звідти два Taycan 4 Cross Turismo вирушили у складну 10-денну подорож довжиною 2782 кілометри.

Маршрут пролягав через найскладніші місцевості у світі, включаючи Гранд-Каньйон Томур, Тарімський тополевий ліс і Шосе пустелі Санша. Електромобілі зіткнулися з екстремальними погодними умовами, стрімкими змінами температури повітря та тиску та різними дорожніми покриттями.

Щоб здійснити цей підйом, Taycan використовували зарядні точки потужністю від 22 до 120 кВт по дорозі та отримували підтримку від вантажівки з зарядкою, що їх супроводжувала. Кульмінацією подорожі став підйом на плато в Хонгту-Дабані в Тибеті, на висоті 5,3 км над рівнем моря. Цей неймовірний підйом із такої низької початкової точки ознаменував зміну висоти у понад 5,5 км за одну подорож.

Зазначається, що німецький автовиробник під час подорожі, ймовірно, отримав цінні дані про продуктивність Taycan в екстремальних умовах. Запас ходу Taycan збільшувався навіть на висотах понад 4 кілометри завдяки системі рекуперації енергії під час спусків.

Рекордна подорож Taycan Cross Turismo одними з найсуворіших природних місцин світу продемонструвала його здатність до адаптації під дорожні умови.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, Porsche Taycan встановив новий рекорд швидкості.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Електромобілі – це дорого: Канада може витратити 20 років на відшкодування субсидій Volkswagen та Stellantis

Stellantis зменшить вагу батарей електромобілів вдвічі: яким чином