in

Оновлену Skoda Octavia помітили під час тестів: що змінилось

Skoda Octavia готується до оновлення. Судячи з нових фото, що були зроблені поблизу одного з німецьких випробувальних полігонів, у ході оновлення зміни варто очікувати на передній та задній частині машини, а також у салоні.

Через захисний камуфляж бачимо, що авто має схожу за формою та розмірами решітку радіатора, що і модель до оновлення. Також схожої форми і фари – прямокутні та звужені до центру. Цікаво, що на колесах встановлені датчики. Ймовірно, Skoda тестує оновлену систему курсової стійкості.

Ззаду можна помітити ліхтарі, які мають спільну форму з фарами. Наклейка з написом “Testfahrt, Danke” на кришці багажника червоного автомобіля перекладається з німецької як “Тест-драйв, дякую”.

На опублікованих фотографіях інтер’єру можна помітити більший екран інформаційно-розважальної системи у верхній частині центральної панелі. Під дисплеєм розташована срібляста окантовка, а під нею — ряд фізичних кнопок.

Центральна консоль, судячи з цих фото, начебто не змінилася. На жаль, точно не відомо, чи варто очікувати певних змін у лінійці силових агрегатів оновленої Octavia.

У квітні 2023 року Skoda опублікувала план виробництва. Судячи з інфографіки, оновлена Octavia повинна з’явитись у виробництві в 2024 році. Чеський автовиробник також планує випустити чимало електромобілів. Компактний електричний кросовер Elroq повинен приєднатись до родини Skoda вже цього року.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, електромобіль Skoda Enyaq iV отримав преміальну версію Laurin&Klement.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Скульптуру зі зламаних запчастин гоночних болідів Formula E продадуть на аукціоні

General Motors скорочує виробництво електромобілів через нестачу акумуляторів