in

Скульптуру зі зламаних запчастин гоночних болідів Formula E продадуть на аукціоні

Формула E приєдналася до ініціативи ЮНІСЕФ, спрямованої на боротьбу зі змінами клімату. Зокрема, чемпіонат світу ABB FIA Formula E передасть «Фонду безпечного та здорового довкілля» кошти, виручені від продажу цікавої скульптури. Матеріалом для неї стали запчастини від гоночних болідів, які вийшли з ладу.

Статую діаметром 2,4 метри було представлено на фіналі Формули Е цього сезону в Лондоні. Це незакінчений глобус, увінчаним 11 фігурами, що символізують команди, які беруть участь у електричному чемпіонаті. Вони й забезпечили матеріалами британського скульптура Чарльза Елліота.

За задумом автора, фігурки – це група дітей, на яких найбільше впливає зміна клімату. Їхнє розташування на вершині земної кулі покликане підкреслити провідну роль молодих людей у боротьбі зі зміною клімату. Ще одне завдання скульптури – наголосити на важливості замкнутої виробничої системи.

Кошти, отримані від продажу скульптури на аукціоні, підуть на дитячі освітні програми «Фонд безпечного та здорового довкілля» ЮНІСЕФ, а також на програми охорони здоров’я для тих, хто найбільше постраждав від змін клімату.

Як раніше повідомляв Autogeek, електричний болід Formula E встановив світовий рекорд швидкості у приміщенні.

За матеріалами: Carscoops

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Rivian прозвітував про високий попит на свої моделі і відмовився знижувати ціни

Оновлену Skoda Octavia помітили під час тестів: що змінилось