in ,

Оголошено дату презентації електричного Cadillac Escalade IQ: опубліковано відео

Cadillac опублікував затемнений тизер і коротке відео майбутнього електричного Escalade. Презентація повнорозмірного електричного позашляховика відбудеться 9 серпня у Нью-Йорку. Також підтверджено офіційну назву моделі – Escalade IQ. Таким чином, позашляховик стане третьою електричною моделлю бренду, після седана Celestiq IQ та кросовера Lyriq IQ.

На відміну від затемненого тизера, що демонструє лише силуєт автомобіля, підсвічений логотип та форму передньої оптики, ролик виявився досить інформативним. Зокрема, у ньому видно два стовпці світлодіодів на зовнішніх краях перед носовою частиною автомобіля та горизонтальні «поворотники» біля основи капота.

Також у ролику майнули задній спойлер, горизонтальна смуга стоп-сигналу та скляний панорамний дах. На одному з кадрів видно широкий екран передньої панелі. Крім того, камера ковзнула величезними колесами. Розмір дисків із ребрами між товстими спицями може сягати 24 дюймів.

Технічної інформації про Escalade IQ немає. Імовірно, позашляховик побудований на електричній платформі Ultium. Розроблена General Motors архітектура дозволяє використовувати акумуляторні блоки великої ємності. Зокрема, збудований на ній GMC Hummer EV використовує батарею на 205 кВт•год. Очікується, що Escalade IQ отримає блок ємністю 177 кВт•год та три електродвигуни, сукупною потужністю понад 830 к.с. Маса позашляховика може перевищити 4 тонни.

Виробництво електричного Escalade налагодять у складальному центрі Factory Zero Detroit-Hamtrack. На заводі вже збирають електричний Hummer та готуються до запуску пікапів Chevrolet Silverado й GMC Sierra Denali.

Escalade IQ – один із трьох електромобілів, які Cadillac обіцяє представити цього року. Інформації про решту дебютантів немає. Імовірно, одним із них буде невеликий кросовер. Прототип менший, ніж Lyriq, уже потрапляв у поле зору фотошпигунів. Залишається дочекатися офіційного підтвердження.

Як раніше повідомляв Autogeek, Європа може програти гонку за ресурси.

За матеріалами: InsideEVs

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Швейцарський стартап випустив першу тисячу міні-електромобілів Microlino

Новий електричний кросовер від GM Buick E4 отримав привабливий цінник у $26 400