in

Новий кросовер Mazda CX-5 перетворять на гібрид

mazda logo

Японський автовиробник офіційно підтвердив, що готує нове покоління кросовера Mazda CX-5. Перша згадка про новинку з’явилась у документі, пов’язаному з фінансовими результатами компанії за фінансовий рік, який закінчився 31 березня 2024 року.

У Mazda підтвердили, що модель третього покоління використовуватиме гібридну силову установку, розроблену власними силами. Японський бренд утримався від згадок про те, чи буде це традиційний гібрид чи з можливістю підключення до мережі. Варто відзначити, що компанія використовувала гібридні ноу-хау Toyota для деяких моделей. У Китаї доступна CX-50 з електрифікованими силовими агрегатами від Toyota RAV4. У тому ж документі Mazda повідомляє, що гібридний CX-50 планується на інших ринках у другій половині 2024 року.

Коли CX-50 вийшов у 2022 році, дехто задавався питанням, чи буде CX-5 знятий з виробництва. Але, як виявилося, дві моделі будуть мирно співіснувати. Це має сенс, враховуючи, що минулого року CX-5 був майже в три з половиною рази популярнішим у Північній Америці, ніж CX-50.

Тим не менш, не можна не помітити, що в останні роки асортимент кросоверів компанії стає переповненим. CX-70 і CX-90 приєдналися до портфоліо на новій задньопривідній платформі з більшими рядними шестициліндровими двигунами. Хоча в документі також згадується приваблива електрична Mazda 6, вона продаватиметься лише в Китаї, де також буде доступний плагін-гібрид на її базі.

Окрім того, Mazda обіцяє показати свій перший електромобіль на спеціально створеній платформі вже у 2027 році, після чого відбудеться “повномасштабний запуск електромобілів” з 2028 по 2030 рік.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, Mazda задіє штучний інтелект для розробки нових електромобілів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Перший “тотал”: електричний пікап Tesla Cybertruck потрапив у серйозну аварію

Skoda Octavia отримала суттєве оновлення: нові системи безпеки та екрани