in

Новий Chevrolet Bolt стане кросовером та дебютує у 2025 році: перші подробиці

Електромобіль Chevrolet Bolt переживає найкращий рік продажів за всю історію попри те, що американський автовиробник знімає машину з виробництва. Але General Motors вже анонсувала заміну, яка повинна з’явитись вже у 2025 році.

Офіційні особи GM підтвердили, що наступне покоління Bolt буде вироблятись лише у варіанті електричного кросовера.

“Ми раді бачити ентузіазм навколо майбутнього Chevrolet Bolt. Ми поділимося деталями, коли наближатимемося до дати його запуску”, – додав представник GM.

Хоча GM не розкриває цифри продажів між Bolt EV і Bolt EUV, загалом вважається, що останній перевершує перший у співвідношенні два до одного.

З січня по вересень Chevrolet продав 49 494 екземпляри обох моделей разом, що на 125% більше, ніж за той самий період у 2022 році. З надзвичайно великим відривом близнюки Bolt були найпопулярнішими електромобілями GM у США.

За словами представників Chevrolet, електромобіль потребує оновлення, адже модель випускається вже досить довгий час. Електричний хетчбек вперше дебютував ще в 2016 році, а в 2022 році до нього приєднався компактний кросовер EUV.

Відомо, що наступний Bolt використовуватиме батареї Ultium і архітектуру, що лежить в основі інших нових електромобілів компанії, що дозволить вигідно розширити його масштаб.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, електромобіль Chevrolet Bolt наступного покоління отримає нову батарею.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

За $28 000: у США показали електричний квадроцикл Livaq Equad

Потужністю понад 1000 сил: величезний бігфут перевели на водень