in

Nissan знову відкладає виробництво електромобілів в США: у чому причина

Nissan знову відкладає початок виробництва електромобілів на своєму заводі в Кантоні, США. Зазначається, що затримка пов’язана з необхідністю “підвищити конкурентоспроможність продукції”.

У аналітичній записці зазначається, що Nissan почне виробництво електромобілів ще на два місяці пізніше, ніж очікувалося. Це після того, як Nissan посунув уперед свої плани на три місяці минулого року.

Виробництво електричного седана Nissan під назвою LZ1F планується розпочати в листопаді 2026 року, Infiniti EV на його базі з’явиться в квітні 2027 року. Відомо, що Nissan відкладає випуск спортивних електромобілів через “необхідність підвищити конкурентоспроможність продукту”.

За даними кількох джерел у компанії, Nissan стурбований прибутковістю та попитом на електромобілі. Минулого року автовиробник продав понад 20 600 електромобілів у США. Перший електричний кросовер від Nissan під назвою Ariya розійшовся тиражем у 13 500 екземплярів.

Nissan приєднується до американських автовиробників Ford і GM у відстрочці запуску великої кількості нових моделей електромобілів. Раніше зазначалось, що Ford скорочує витрати на електромобілі приблизно на 12 мільярдів доларів. У GM раніше також відклали виробництво ключових електромобілів, включаючи Equinox EV, GMC Sierra Denali EV і Silverado RST.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, Nissan Ariya e-4ORCE очолив екстремальну експедицію “Від полюса до полюса”.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Працюватиме на дровах: Volvo і Rolls-Royce спільно розробляють незвичайну зарядку для електромобілів

BYD знижує ціни на електромобілі в Європі: що стало причиною