in

Nissan готує електричний суперкар GT-R з твердотільними батареями

Електричний суперкар Nissan GT-R може з’явитися до кінця десятиліття. У Nissan заявили, що концепт Hyper Force EV потужністю 1300 к.с. дає уявлення про те, яким може бути наступний електричний суперкар.

Nissan представив концепт Hyper Force EV на Japan Mobility Show у жовтні. Електричний суперкар футуристичного вигляду створений продемонструвати, якими будуть наступні покоління спортивних авто японського бренду. У Nissan стверджують, що Hyper Force працює від твердотільного акумулятора і може видавати до 1341 к.с. Електромобіль також оснащений системою повного приводу e-4ORCE від Nissan.

Керівник програмного дизайну Nissan Джованні Арроба зазначив, що електричний суперкар може з’явитись до кінця десятиліття.

Хоча Арроба не називав майбутній спортивний електромобіль електричним Nissan GT-R, він зазначив, що логотип на передній частині концепту був розмитий з певної причини.

Керівник програмного дизайну Nissan також сказав, що концепція стала внутрішнім маніфестом і способом “надихнути нашу компанію на реальну мрію”.

Зазначається, що Nissan прагне випустити свій перший електромобіль із твердотільними батареями до 2028 року. Але також відомо, що першою моделлю з інноваційним акумулятором буде не суперкар.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, Nissan Ariya e-4ORCE очолив екстремальну експедицію “Від полюса до полюса”.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Hyundai і Kia працюють над водневим авто нового покоління: подробиці

BYD розпочав будівництво свого першого заводу з виробництва іонно-натрієвих акумуляторів