in

Toyota, Nissan та 10 інших компаній спільно розроблятимуть програмне забезпечення для машин

Лідери японської автомобілебудівної галузі, включаючи Toyota, Nissan, Honda, Subaru, Panasonic та сім інших компаній, об’єднуються для розробки передового програмного забезпечення для автомобілів.

Раніше цього місяця дванадцять компаній, включаючи виробників автомобілів, електричних компонентів і напівпровідників, створили альянс “Advanced SoC Research for Automotive” (ASRA).

ASRA було створено для дослідження та розробки високоефективних напівпровідників для транспортних засобів. Група об’єднає свої таланти та величезний галузевий досвід для розробки автомобільних мікросхем до 2028 року.

Починаючи з 2030 року дослідницька група планує встановлювати свої розробки в автомобілі масового виробництва. Оскільки сьогодні в кожному автомобілі використовується щонайменше 1000 напівпровідників, ця технологія стає все більш критичною.

У нову еру цифрових електромобілів програмне забезпечення є ключовим. Системи забезпечують багато функцій, у тому числі інформаційно-розважальні та автономне водіння. Нова дослідницька група співпрацюватиме з промисловістю, урядом та іншими партнерами для вдосконалення технології.

Старший науковий співробітник Toyota Motor Кейдзі Ямото обраний головою нової дослідницької групи. Виконавчим директором стане Нобуакі Кавахара, старший радник Denso.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, Toyota не зможе випускати твердотільні акумулятори у великій кількості.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Акції виробника електромобілів Fisker зросли в чотири рази: у чому причина

Справа не лише у COVID: за останні 4 роки понад 50% анонсованих прем’єр нових автомобілів було відкладено