in

Не виправдав сподівань: ще один інвестор зменшить свою частку в стартапі Nikola Motors

Південнокорейська група Hanwha вирішила зменшити свою частку в американському стартапі Nikola Motors, який спеціалізується на паливних елементах та акумуляторних вантажівках.

У 2019 році Hanwha інвестувала в Nikola Motors разом з Bosch 230 мільйонів доларів (кожна компанія інвестувала понад 110 мільйонів доларів). 

Наприкінці минулого року про зменшення своєї частки в Nikola з 6,4 до 4,9% оголосила Bosch. Й ось тепер стало відомо про аналогічне рішення Hanwha Group, яка хоче продати до половини своїх акцій у Nikola Motors.

Продаж акцій запланований на період між 9 червня та 10 грудня, однак в Hanwha поки не впевнені, чи дійсно продадуть половину своїх акцій в Nikola.

Нагадаємо, восени 2020 року Nikola Motors звинуватили в шахрайстві. Компанії довелося визнати деякі свої помилки, після чого засновник та генеральний директор компанії Тревор Мілтон пішов з посади.

В результаті було значно скорочено меморандум про взаєморозуміння з General Motors на мільярд доларів, який включав будівництво електропікапа Badger та доступ до технології паливних елементів GM. 

Як раніше повідомляв Autogeek, в General Motors знайшли нового партнера замість Nikola Motors для випуску водневих вантажівок.

За матеріалами: electrive.com

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Нові батареї, шість «гігафабрик» та власна зарядна мережа: оголошено основні цілі Volkswagen

Електричний літак P-Volt від Rolls-Royce почне регулярні рейси у 2026 році