in

Не такий, як у Tesla: Volkswagen розробив «робота-заправника» для електромобілів

Автономний зарядний робот заряджає електромобіль без участі людини.

Підрозділ Volkswagen Group Components представив прототип «робота-заправника» для електромобілів, який вже протягом найближчих декількох років стане частиною зарядної інфраструктури. Його завдання: повністю автономна зарядка автомобілів на стоянках з обмеженим доступом, таких як підземні паркінги.

«Заправник» – це пересувний модуль з камерою, лазерним сканером, ультразвуковими датчиками та маніпулятором, який можна викликати через додаток або з’єднання Car-to-X. Робот під’їжджає до електромобіля разом з мобільним акумулятором, так званим «чарджером», і активує зарядку. Весь процес зарядки відбувається без участі людини.

Пристрій може заряджати кілька автомобілів, які стоять в різних частинах парковки. Після того, як батареї заряджені, робот збирає мобільні акумулятори та везе їх на підзарядку.

В даний час Volkswagen Group Components працює над повним сімейством зарядних пристроїв постійного струму. Крім мобільного робота-заправника підрозділ розробив універсальну станцію швидкої зарядки, яка вийде на ринок на початку 2021 року. Вже кілька тижнів настінний блок постійного струму проходить випробування на виробничих майданчиках різних компаній у Німеччині.

Як раніше повідомляв Autogeek, Volkswagen побудував зарядну станцію в пустелі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Tesla відкрила перший офіційний автосалон у Польщі

AUTOGEEK визнали найкращим електромобільним виданням в Україні