in

Світло стало новим хромом: Volkswagen замінить в електромобілях ID.4 хромовані деталі на світлодіоди

Компанія Volkswagen розкрила дизайн оптики нового електрокросовера ID.4, публічний дебют якого відбудеться 23 вересня. Згідно з новою філософією марки, роль хрому в оформленні екстер’єру новинки відійде до світлових елементів.

Раніше виробники, бажаючи підкреслити певні деталі автомобіля, зверталися до хромованомого декору, проте “світло стало новим хромом”, пояснив глава відділу дизайну Volkswagen Group Клаус Зісіора. За його словами, світло стає важливіше в епоху електромобілів.

Електрокросовер Volkswagen ID.4 отримає повністю світлодіодну передню і задню оптику вже в базовій комплектації. Задні ліхтарі з’єднує діодна смуга, а в корпуси зовнішніх дзеркал вбудовані приховані світлові елементи, які при відкритті дверей проєктують на землю ромбоподібний узор – фірмовий патерн лінійки ID.

Опціонально буде доступна матрична оптика IQ.Light з системою автоматичного перемикання дальнього світла. Її модулі складаються з одинадцяти окремих світлодіодів, кожним з яких можна управляти окремо. Фарам надали схожість з людськими очима, які “відкриваються”, вітаючи власника.

Крім цього, за доплату будуть запропоновані “тривимірні” блоки задніх ліхтарів, що складаються з дев’яти анімованих елементів, що відповідають за динамічні покажчики повороту. Стоп-сигнали загоряються в формі літери “Х”.

У салоні електрокросовера світлу також відведена особлива роль. “Розумне” підсвічування інтер’єру з 30 кольорами на вибір працює спільно з системами автомобіля, подаючи особливі світлові сигнали: воно вміє сповіщати про блокування дверей і вхідні дзвінки, а також порадить змінити смугу руху на вірну, використовуючи дані навігатора.

Прем’єра Volkswagen ID.4 відбудеться 23 вересня, а перші постачання електромобілів клієнтам стартують до кінця нинішнього року.

Як раніше повідомляв Autogeek, Volkswagen планує щорічно продавати по 1,5 млн електромобілів: 500 тисяч з них – ID.4.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Стартап Zoox, що належить Amazon, виведе автопілоти на дороги Каліфорнії: отримано дозвіл

Електромобілю Ford Territory додали автономності: долатиме 435 км на одному заряді