in

Обігнати Tesla: Volkswagen випускатиме електромобіль кожні 10 годин

Volkswagen має намір обійти Tesla за швидкістю виробництва елетромобілів.

Німецький концерн Volkswagen має намір перетворити свій завод у Вольфсбурзі на передове підприємство з виробництва електромобілів, щоб протиставити його гігафабриці Tesla під Берліном. Про це генеральний директор Volkswagen AG Герберт Дісс заявив під час відеоконференції з топ-менеджерами концерну.

Як пише InsideEVs з посиланням на власні джерела в компанії, Дісс поставив завдання скоротити час виробництва одного автомобіля до 10 годин. Це більш ніж у два рази менше часу, необхідного для складання бензинових VW Golf або Tiguan, які випускають на заводі у Вольфсбурзі.

Саме з такою швидкістю планує збирати свої електромобілі Ілон Маск. У досягненні цієї мети йому повинна допомогти фабрика в Німеччині, де вперше буде впроваджено нові технологій, зокрема кування великих кузовних панелей.

Скоротити витрати часу Дісс планує за рахунок модернізації підприємства та впровадження «новітніх технологій для електромобілів та програмного забезпечення». Хоча вже зараз завод у Вольфсбурзі являється найбільшим автомобілебудівним підприємством у світі з річним обсягом більше 800 000 автомобілів.

Також в планах 62-річного голови Volkswagen створення в раді директорів нової посади – директора з IT-технологій. Кандидатури претендентів на посаду вже розглядаються, а остаточне рішення планують ухвалити наступного року.

Ще одна мета концерну – зниження фіксованих витрат на 5% до 2023 року. Ставлячи таку задачу, Дісс сказав, що, хоча VW відносно добре впорався з «коронавірусною» кризою, витрати концерну все ще занадто високі, при тому, що деякі конкуренти більш економічні.

Як раніше повідомляв Autogeek, сплячі змії зупинили будівництво заводу Tesla під Берліном.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

“Закатати рукава”: поліція двох департаментів поповнить автопарк електричними Tesla Model Y

Некерований електромобіль Tesla Model S врізався в бетонну стіну: водій на ходу вистрибнув з салону