in

Mercedes-Benz відкрив свій перший автосалон взагалі без автівок з ДВЗ

Mercedes-Benz відкрив у Японії свій перший у світі дилерський центр виключно для електромобілів. 

Зведений Йокогамі центр пропонує клієнтам 1221 квадратний метр простору, де представлені сім електромобілів, з зоною для передачі транспортних засобів та трьома зарядними пристроями CHAdeMO.

Також відвідувачі центру можуть взяти на тест-драйв будь-який представлений електромобіль.

Ще однією особливістю центру є обладнання «від автомобіля до дому». Це функція забезпечення живлення будівлі електроенергією від акумуляторів електромобіля, яка доступна у Японії, оскільки електромобілі Mercedes для місцевого ринку оснащені CHAdeMO, який підтримує двонаправлену зарядку.

Відкриття такого центру в Йокогамі свідчить про те, що Mercedes-Benz готується до зростання ринку електромобілів в Японії.

Варто зазначити, що наразі електромобілі не надто популярні в Японії. Й поки на ринку домінують місцеві автовиробники, зокрема, Nissan. Проте останнім часом ринок дещо пожвавився й сталося це не за рахунок місцевих компаній. Так, у листопаді вперше більше десяти відсотків імпортованих автомобілів були повністю електричними.

Як раніше повідомляв Autogeek, Mercedes-Benz запропонувала своїм клієнтам платну підписку на оновлення програмного забезпечення електромобілів.

За матеріалами: electrive.com

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Джо Байден анонсував будівництво великої зарядної мережі для електромобілів в США

65 км на одному заряді: новому гібриду Jaguar F-Pace додали запасу ходу