in

У Японії встановили станції швидкої заміни батарей електромобілів: хто користуватиметься

Компанія Ample спільно з ENEOS встановлює у Японії перші модульні станції заміни батарей. Спеціальні станції з’являться в Кіото і використовуватимуться кількома місцевими автопарками.

Ample – це каліфорнійський стартап, який спеціалізується на модульних акумуляторних станціях, які легко встановлювати та переміщувати, і при цьому вони займають мінімальну площу.

Впровадження станцій заміни акумуляторів відбуватиметься в рамках японського протоколу ENEOS, у якому компанія пообіцяла скоротити викиди CO2 по всьому ланцюжку поставок і інвестувати в декарбонізацію Японії в цілому.

Для початку Ample встановить дві проїздні станції обміну у Кіото, які будуть використовуватися декількома новими партнерами, включаючи місто Кіото та префектуру Кіото, Sumitomo Mitsui Banking Corporation, NTT An ode Energy, Nippon Life Insurance Company, Omron Filed Engineering Corporation, Tokyo Century, Nippon Car Solutions, Tokyo R&D та Asahi ETIC.

Відомо, що Kyoto MK Taxi також користуватиметься першими в Японії станціями заміни акумуляторів. Наразі компанія керує найбільшим парком таксі в Кіото та докладає зусиль для електрифікації свого парку, але зіткнулася з проблемами, пов’язаними з простоями під час сеансів заряджання та недостатньою інфраструктурою зарядки.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, Nio відзвітувала про 30 мільйонів замін батарей в електромобілях.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

На честь змагань електромобілів: Porsche готує лінійку аксесуарів у незвичних кольорах

Стартап Alpha Motors, ймовірно, готує електричний пікап у ретростилі: подробиці