in

Мабуть, більше, ніж у будь-якого електромобіля: Porsche Taycan отримав 90 нових опцій

Підрозділ Porsche Exclusive Manufaktur розробив неймовірну кількість опцій для електромобіля Taycan.

Йдеться про 90 нових опцій, серед яких три варіації пакету Sport Design, колеса з аеродинамічними «лезами» та матричні фари з модулями кольору «льодовикового льоду».

За бажанням на електромобілі можна встановити обвіс Sport Design, яких, як згадувалося раніше, буде існувати три види. Між собою вони будуть відрізнятися вставками на нижній секції переднього бампера, «спідницях» і з боків заднього дифузора. Колір можна буде обрати такий же, як у кузова, глянсовий чорний або виготовити з вуглепластика. 

Також можна буде обрати колір ременів, яких буде вісім: Graphite Blue, Truffle Brown, Lime Beige, Crayon, Blackberry, Meranti Brown, Slate Grey і Bordeaux Red.

Окрім того, внутрішні частини дверей і боковини центральній консолі можна обробити матовим карбоном.

Будуть доступні й матричні світлодіодні фари Dynamic Light System Plus з тривимірною графікою на внутрішній частині корпусу у вигляді друкованої плати. За бажанням секції денних ходових вогнів можуть зробити блакитними – Glacier Ice Blue – колір льодовикового льоду. 

Фари автомобіля обладнані 84 індивідуальними світлодіодами, які відключаються цілими секціями, щоб не засліплювати зустрічний потік.

Можна буде замовити й 21-дюймові диски з аеродинамічним «лезами». Пластини зроблені з пресованого і подрібненого вуглеволокна, що дозволяє зменшити вагу комплекта майже на три кілограми.

Як раніше повідомляв Autogeek, один з перших власників Porsche Taycan вже отримав свій електромобіль й розповів про свою першу подорож за кермом моделі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Електромобілі потрапили до списку елітних авто, за які потрібно сплатити податок на розкіш: перелік моделей

5 рівнів автономності автомобілів: що вони означають та чим відрізняються