in

Люди можуть собі це дозволити: у Volvo відповіли усім скептикам електромобілів

Ряд експертів після падіння попиту на електромобілі у кінці минулого року висказав думку, що авто на електротязі найближчим часом чекає не таке світле майбутнє. Але виконавчий директор Volvo Cars Джим Роуен залишається впевненим у потенціалі “надзвичайного зростання” електромобілів.

Виступаючи на Форумі світових ринків Reuters у Давосі, Роуен висловив переконання у стабільному зростанні продажів електромобілів у всьому світі, з особливим акцентом на Європі.

“В останні роки люди мають більший наявний дохід, тож вони можуть собі це дозволити, якщо хочуть їздити на електромобілі”, – сказав Роуен.

Роуен також зазначив, що, незважаючи на перебої в судноплавних маршрутах через Червоне море, клієнти не зазнають жодного впливу, а будь-які додаткові витрати покриває компанія. Однак нещодавно було підтверджено, що виробництво кросоверів XC40 і C40 на заводі Volvo в Генті, Бельгія, буде тимчасово зупинено на три дні через затримки поставок коробок передач.

Зазначається, що Volvo має амбітні плани значно розширити лінійку електромобілів протягом цього десятиліття. Компанія прагне, щоб до середини 2020-х років 50% її глобальних продажів складали електромобілі, і в кінцевому підсумку вона планує, щоб 100% продажів складали електромобілі вже до 2030 року.

Очікується, що новий EX30 стане найбільш продаваним електромобілем від Volvo. Зараз він будується виключно в Китаї, але Volvo також почне будувати його на своєму заводі в Генті з 2025 року. Новинка приєднається до XC40 Recharge і C40 Recharge та стане третьою електричною моделлю шведського автовиробника.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, у Volvo назвали відмову автовиробників від Apple CarPlay великою помилкою.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Від інженерів SsangYong: компанія KG Mobility анонсувала електричний кросовер для Європи

В Україні оголосили спеціальні ціни на автомобілі Chery Tiggo 4 Pro: вигода понад 20 000 грн