in

Китай звинуватив Байдена в порушенні правил міжнародної торгівлі за блокування імпорту батарей для електромобілів

Китай знову звинуватив президента Джо Байдена у намаганні блокувати імпорт китайський батарей на ринок США. У Пекіні стверджують, що його мета виключити другу за величиною економіку світу з ланцюжка поставок американських електромобілів порушує правила Світової організації торгівлі.

Китай заявив, що плани адміністрації Байдена мінімізувати рівень китайських матеріалів в батареях, які мають право на податкові пільги відповідно до Закону про зниження інфляції, “порушують основні принципи СОТ”, додавши, що це порушить ланцюги поставок у всьому світі.

Законодавці у Вашингтоні вже прийняли два закони, які прямо виключають інвесторів з доступу до податкових пільг для акумуляторів і найважливіших мінералів, які використовуються в їх виробництві, а також субсидій, які застосовуються до продажу нових електромобілів. Крім того, адміністрація Байдена наполягає на більш жорстких критеріях для визначення того, чи контролюється компанія іноземною організацією, що викликає занепокоєння, наприклад китайською CATL, з якою Ford має велику угоду.

Китай вважає це неправильним. Представник міністерства торгівлі Хе Ядонг сказав: “Націлювання на китайські підприємства шляхом виключення їхніх товарів із субсидій є типовою неринковою політикою. Багато членів Світової організації торгівлі, включаючи Китай, висловили стурбованість дискримінаційною політикою США, яка порушує Основні принципи СОТ”.

Нові обмеження вже вплинули на Ford Mustang Mach-E, який, швидше за все, не відповідатиме новим правилам, які набудуть чинності 1 січня.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, електромобілі Audi переведуть на китайські тягові батареї.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Потужністю понад 1000 сил: величезний бігфут перевели на водень

Відео дня: електромобіль Fiat 500e отримає змінні акумулятори