in

Концерн Stellantis надаватиме послуги з дизайну стороннім клієнтам

Концерн Stellantis надаватиме послуги з дизайну стороннім клієнтам

Концерн Stellantis оголосив про створення Дизайнерської студії Stellantis (Stellantis Design Studio), креативного агентства, яке буде надавати глобальні послуги з бренд-дизайну широкому колу клієнтів – від транспортних, промислових і виробничих підприємств до компаній зі сфери послуг.

Дизайнерська студія Stellantis спиратиметься на досвід студії PEUGEOT Design Lab і поширить його на портфель брендів компанії, в який входять Maserati, Jeep®, DS Automobiles і Lancia. Нова студія Stellantis з’єднає клієнтську мережу концерну з його культовими брендами і вийде за рамки консультування по дизайну шляхом встановлення дизайнерських партнерств між компаніями.

Дизайнерську студію Stellantis очолять Клаус Буссе і Арно Гурнак.

– Клаус Буссе курує Maserati, європейський підрозділ Jeep, а тепер і Дизайнерський студію Stellantis в якості керівника відділу дизайну. Він також візьме на себе відповідальність за стратегічний розвиток студії, який буде спиратися на бренди концерну. Буссе поділиться своїм багатим досвідом роботи з люксовими брендами для розширення сфери застосування дизайну Stellantis.

«Історія успіху і досвід PEUGEOT Design Lab не мають собі рівних, – каже Буссе. – Поширення цього передового досвіду на всі наші бренди відкриє перед нами неймовірні перспективи».

– Арно Гурнак, директор студії PEUGEOT Design Lab і Cycles PEUGEOT, очолив ініціативу щодо відкриття студії з метою розширення глобальної присутності Stellantis. Раніше він показав себе сильним і прогресивним керівником в Decathlon Design, Orange Labs і Carrefour Group, а тепер займе посаду креативного директора Дизайнерської студії Stellantis і буде направляти розвиток студії і її міжнародне розширення.

«Надихаючись портфоліо наших брендів, дизайнери Stellantis створили одні з найбільш приголомшливих і візуально привабливих автомобілів в історії, – каже Гурнак. – Ми плануємо використовувати цю творчу енергію і запропонуємо наші ключові вміння і навички глобальним зовнішнім партнерам, щоб допомогти їм вивести свої бренди і дизайнерські проекти на новий рівень. Ми будемо працювати над розширенням нашої аудиторії, налагоджуючи нові партнерські відносини з глобальними клієнтами по всьому світу».

Нова студія прийме на озброєння дев’ятирічний досвід PEUGEOT Design Lab, яка може похвалитися більш ніж 120 спільними проектами з престижними клієнтами і партнерами, такими як Airbus Helicopter, Alstom, Bombardier, Bénéteau Groupe, Zodiac, Haier Group, Міжнародна автомобільна федерація (FIA), Whirlpool , Gillardeau Oysters і Pleyel.

PEUGEOT Design Lab продовжує розвиток в рамках Дизайнерської студії Stellantis для реалізації всіх проектів бренду PEUGEOT, крім автомобільних, і посилення ключових партнерів і проектів. Дизайнерська студія Stellantis буде поступово поширювати цей досвід на всі бренди концерну і проводити глобальні консультації по дизайну для всіх зовнішніх клієнтів, пропонуючи взаємодію з внутрішніми брендами або дотримуючись повного нерозголошення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Концерн Stellantis надаватиме послуги з дизайну стороннім клієнтам
Від 161 500 євро: електрична Shelby Cobra з запасом ходу 240 км вийде обмеженою серією

Від 161 500 євро: електрична Shelby Cobra з запасом ходу 240 км вийде обмеженою серією

Jaguar Land Rover скоротить продажі на $3,45 млрд через дефіцит чіпів: нові моделі виходитимуть за графіком

Jaguar Land Rover скоротить продажі на $3,45 млрд через дефіцит чіпів: нові моделі виходитимуть за графіком