in

Компанія Rivian створює власний рейтинг зарядних станцій, який інтегрують у електромобілі

Немає нічого гіршого, ніж спланувати поїздку та прокласти маршрут із усіма вибраними точками зарядки, а потім виявити, що один із зарядних пристроїв не працює. Компанія Rivian взялась за вирішення цієї проблеми.

У рамках останнього оновлення програмного забезпечення електричний стартап інтегрував у власні авто новостворений рейтинг зарядних станцій. Він використовує дані, зібрані з транспортних засобів своїх клієнтів, щоб оцінити станції зарядки. Станції оцінюються на основі таких речей, як час роботи мережі, успішні сеанси заряджання та максимальна продуктивність зарядного пристрою.

З цього Rivian об’єднує дані та виставляє кожній станції буквену оцінку, так само, як вчитель може поставити учневі. Найкращі зарядні станції отримують оцінку A, а найгірші – F. На жаль, станцій в останній категорії більше, ніж очікував глава відділу програмного забезпечення автовиробника Вассім Бенсаїд.

“Як не дивно, насправді є кілька зарядних пристроїв з рейтингом F”, – сказав Бенсаїд.

Rivian збирає дані вже більше року, щоб мати можливість запустити продукт із достатньою точністю. Однак Бенсаїд визнає, що оскільки автовиробник випустив лише 100 000 автомобілів на сьогоднішній день, він не може дати повну картину зарядних станцій в США та Канаді.

У всякому разі, поки що не може. Бенсаїд каже, що кожен сеанс заряджання допомагає надавати більше даних, роблячи інформацію надійнішою. Rivian також працює над системою оцінки клієнтів, яка дозволить їм надавати власні відгуки про досвід заряджання, щоб враховувати речі, які транспортний засіб не може виявити.

Пропозиція системи рейтингу зарядних станцій може бути дуже корисною для власників Rivian, оскільки водії електромобілів часто скаржаться, що американська зарядна інфраструктура потребує доопрацювання. У 2023 році компанія J.D. Power повідомила, що рівень задоволеності зарядними станціями був найнижчим з моменту початку збору даних через повільну швидкість зарядки.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, електричний кросовер Rivian R2 показали офіційно.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Потужністю понад 800 сил: стильний електричний родстер Maserati GranCabrio Folgore показали офіційно

Знижки працюють: Fisker відкриває нові дилерські центри у Європі та США попри кризу