in

Група Stellantis відзвітувала про 75,3 млрд євро чистої виручки у першому півріччі 2021 року

Група Stellantis відзвітувала про 75,3 млрд євро чистої виручки у першому півріччі 2021 року
Zooming through canyon lands.

Група Stellantis оголосила фінансові результати діяльності корпорації у першому півріччі 2021 року по всьому світу. За цей період корпорація досягла рекордної маржі у 11,4% та прибутковість у всіх сегментах. Чиста виручка збільшилася на 46% і склала 75,3 млрд євро.

У фінальному звіті Компанія навела такі цифри:

  • Відкорегований операційний дохід склав 8,6 млрд євро при маржі 11,4%; в регіоні Північна Америка зафіксована рекордна маржинальність 16,1%
  • Високий стартовий ефект синергії в 1 півріччі 2021 року на рівні ~1,3 млрд євро в чистому грошовому вираженні;
  • Відтік вільних грошових коштів від промислової діяльності склала 1,2 млрд євро, що стало наслідком негативного впливу невиконаних замовлень на напівпровідники на оборотний капітал і майже повністю компенсувало позитивний синергійний ефект;
  • Доступна ліквідність промислової діяльності залишається на високому рівні і становить 51,4 млрд євро.

«Я хотів би щиро подякувати всім співробітникам Stellantis за їх неймовірну прихильність високим стандартам професійної діяльності та націленість на досягнення синергических ефектів, завдяки яким Компанії вдалося зафіксувати чудові фінансові результати за підсумками першого півріччя. Разом з високою операційною ефективністю Компанії також вдалося досягти значного прогресу в вирішенні критично важливих для нашої стратегії питань, пов’язаних з прискоренням електрифікації і розробкою програмного забезпечення».
– Карлос Таварес, генеральний директор корпорації Stellantis

Група Stellantis відзвітувала про 75,3 млрд євро чистої виручки у першому півріччі 2021 року

Стратегія електрифікації

Повномасштабне розгортання стратегії із запуском 11 електричних моделей і 10 підключаємих гібридів протягом наступних 24 місяців: лінійка повністю електричних LCV в Європі плюс средньорозмірні фургони на водневих паливних елементах до кінця 2021 року; анонсований проект третього великомасштабного заводу в Термолі (Італія); переформатування заводу в Елсмір-Порт (Великобританія) в перший майданчик для виробництва виключно електричних модифікацій моделей Компанії, починаючи з кінця 2022 року.

Анонсовані інноваційні партнерства

З компанією Archer – спільний проект зі створення літаючих автомобілів з вертикальним зльотом, з Engie EPS – по розробці мереж швидкої зарядки.

Північна Америка

Рекордна прибутковість з рекордними роздрібними продажами Ram в усьому світі і в США в 1 півріччі. Після запуску в березні 2021 р. Jeep Wrangler 4xe став найпопулярнішим підключаємим гібридом в США у 2 кварталі. Jeep розширює охоплення ринку із запланованим на найближче майбутнє виходом преміальних моделей Grand Wagoneer і Wagoneer.

Європа

Незалежна відповідність вимогам щодо викидів CO2, частка ринку EU30 в 1 півріччі зрісла до 23,1%, лідируючі позиції в сегменті LCV з 34,4-відсотковою часткою. Peugeot – №2 в EU30 з часткою ринку 7,1% в 1 півріччі. Opel Corsa – лідер в своєму сегменті в 1 півріччі в Німеччині і в Великобританії; Fiat – лідер в першому півріччі в Італії, 500e – міський електромобіль №1 в десяти країнах.

Інші регіони

Лідер за підсумками 1 півріччя в Південній Америці з 23,6% часткою ринку; Fiat Strada – найбільш продаваний автомобіль в Бразилії; частка ринку на Близькому Сході і в Африці в 1 півріччі збільшився на 30 б.п. до 11,9%.

Maserati

Знову в прибутку з відкоригованим операційним доходом за підсумками 1 півріччя 29 млн євро і виросла за часткою ринку на всіх ключових ринках.

Повна версія звіту англійською мовою доступна за посиланням

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Група Stellantis відзвітувала про 75,3 млрд євро чистої виручки у першому півріччі 2021 року
В Україні склали перший рейтинг лідерів еко-проєктів громад

В Україні склали перший рейтинг лідерів еко-проєктів громад

Nissan Leaf подешевшав на $6 500 і став найдоступнішим електромобілем в США

Nissan Leaf подешевшав на $6 500 і став найдоступнішим електромобілем в США