in

Honda представила нову зарядну станцію для електробайків зі змінними батареями

Першими доступ до неї отримали власники електричних мотоциклів у Японії та Індії.

Honda розробила нову систему станції зарядки та заміни акумуляторів – Honda Power Pack Exchanger e: (HPPEe:). Вона призначена для використання із блоками живлення Honda Mobile Power Pack, які компанія представила у 2021 році.

Першим користувачем HPPEe стане уряд Токіо. Система сприятиме поширенню у місті електричних мотоциклів, одній із цілей місцевих чиновників на шляху зменьшення шкідливих викидів.

Також HPPEe: передали компанії із заміни акумуляторів Gachaco, створеній Honda, Yamaha, Kawasaki та Suzuki у березні 2022 року. В Індії нову систему пропонує місцева дочірня компанія Honda – Honda Power Pack Energy India Pvt. Ltd. Вона використовується для зарядки електричних триколісних рикші-таксі.

Процес заміни акумуляторних блоків дуже простий. Активується станція безконтактно за допомогою чіп-картки. Потім необхідно вставити розряджену батарею у вільний слот, а з іншого витягнути повністю заряджену.

Як зазначили у компанії, процес зарядки блоків активується автоматично, а завдяки спеціальній конструкції слотів процес установки та вилучення батареї максимально спрощений. Для уникнення пошкодження акумуляторів внаслідок перегріву передбачено функцію охолодження. Ще один плюс HPPEe: можливість з’єднання декількох станцій в одну.

Керування всіма функціями HPPEe: здійснюється за допомогою Honda Power Pack Cloud. Вона дозволяє регулювати рівень зарядки акумулятора, місцезнаходження, зареєструватися як новий користувач та оплатити послугу.

Поки HPPEe: доступні лише у Індії та Японії. Очікується, що надалі такі системи з’являться на інших ринках, але під час презентації нової зарядки у жовтні 2022 року такі плани не озвучувалися.

Як раніше повідомляв Autogeek, Tesla презентувала новий роз’єм для заряджання електромобілів.

За матеріалами: Honda

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Ефектний дизайн та сонячні панелі на даху: чим здивує новий Toyota Prius

Електромобіль Nissan Ariya та гібридний кросовер X-Trail розбили, щоб перевірити безпеку: відео краш-тестів